Mladi šivamo – delavnice v avgustu in septembru

Dragi mladi s področja občine Domžale ter okolice,

si želite, da bi bilo poletje ustvarjalno in da bi pridobivali nova znanja o krojenju, šivanju, vajah po sedečem delu in možnostih napredovanja skozi življenje z neformalnim pridobivanjem znanja.

Društvo za medgeneracijsko povezovanje Sinica vabi vse mlade od 5. razreda OŠ dalje in mlade do 30. leta starosti na poletne ustvarjalne sobote, ki bodo potekale v živo, lahko pa se pridružite tudi preko spleta. Izdelovali bomo poletni klobuk za zaščito pred pripeko, puščico za risalni pribor, vrečko, ki jo bomo zložili v manjši žepek in še druge pripomočke za vsakdanjo rabo.

  • 7. 8. – večnamenska puščica,
  • 14. 8. – poletni klobuk,
  • 28. 8. – večnamenska zložljiva vrečka iz tekstila,
  • 4. 9. – večnamenske vrečke za zelenjavo iz tekstila,
  • 11. 9. – enodelni copati iz tekstila,
  • 18. 9. – večnamenska ovalna toaletna torbica.

Vsaka sobota bo namenjena enemu izdelku, ki ga bomo skupaj ukrojili in zašili. Vse potrebne pripomočke in materiale boš prejel na sami delavnici (kroj, blago, šivanke, bucike, sukanec, šiviljski meter, zadrgo).

Izpolni spodnjo prijavnico in se nauči nekaj novega!

You may also like...