Razstava voščilnic in nahrbtnikov

Društvo Sinica vabi na

RAZSTAVO VOŠČILNIC S CVETOVI IZ OSTANKOV BLAGA IN NAHRBTNIKOV IZ TEKSTILA ZA PREDELAVO

 

Cilj in namen razstave voščilnic je pokazati, da ustvarjanje nima meja in da je lahko šivanje tudi izrazna umetnost. Namen razstave nahrbtnikov iz tekstila za predelavo je pokazati, da so tudi ostanki blaga pri šivanju nepogrešljiv element, s katerim damo tekstilnemu izdelku unikaten videz.

Voščilnice s cvetom so preprosto, iskreno voščilo in za trajen spomin na pomemben življenjski dogodek. Nahrbtnik, ki si ga sešijemo iz tekstila za predelavo, je sestavljanka spominov: na babičino jakno, na bratove hlače s podpisi sošolcev iz srednje šole, na očetovo šotorsko ponjavo, ki spominja na obdobje odraščanja ali pa na kateri pomemben življenjski dogodek.

V avgustu vabljeni na razstavo, ki bo v prostorih Knjižnice Domžale – Cesta talcev 4, Domžale, v Fotokopirnici Jocopy – Karantanska cesta 2, Domžale, in v šivalnici v Dragomlju – Dragomelj 101, Domžale. Na spletni strani društva bomo o potekanju razstave na drugih lokacijah dodatno obveščali.

Za informacije o razstavljenih izdelkih pokličite na tel. št. 068602136.

Vljudno vabljeni.

You may also like...