2. Medgeneracijski literarni natečaj Predelan dedkov – babičin klobuk 2021 – vabilo

Društvo za medgeneracijsko povezovanje Sinica vabi k sodelovanju na medgeneracijskem literarnem natečaju Predelan dedkov – babičin klobuk.

Natečaj bo potekal od 5. aprila 2021 do 5. junija 2021.

Na natečaju lahko sodelujejo osnovnošolci od 8. razreda dalje, srednješolci, študentje, odrasli in seniorji. Literarna dela morajo biti napisana v slovenskem jeziku.

Svoje še neobjavljene pesmi – največ tri, kratko zgodbo ali drug prozni zapis – največ tri strani, pošljite na sinica.natecaj@gmail.com z zadevo “Literarni natečaj Predelan dedkov – babičin klobuk”.

Zaradi anonimnosti pošljite 2 dokumenta. V prvem pošljite pesmi ali prozo podpisano le s šifro, v drugem sporočilu pa isto šifro z avtorjevimi podatki: ime in priimek, starost, naslov, elektronski naslov in telefonska številka. Avtor s pošiljanjem dovoljuje objavo svojega dela v tiskanih in elektronskih medijih.

Vaše anonimne prispevke bo prebrala pesnica in literarna mentorica Janka Jerman.

Vsa izbrana literarna dela bodo v avgustu 2021 objavljena v medijih, ki podpirajo natečaj.

Avtorsko branje izbranih literarnih del bo potekalo v avgustu v Knjižnici Domžale, v primeru izrednih razmer bomo priredili spletno literarno branje, o čemer boste pravočasno obveščeni.

Želimo vam obilo literarnega navdiha in vas vabimo k sodelovanju!
Joži Kokalj, predsednica Društva Sinica

You may also like...